• Gratis verzending vanaf €25 in NL | €40 in BE
  • Op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende werkdag in NL in huis
  • Unieke workshops i.s.m. auteurs

Podcast

Podcast Siets Bakker - Analytisch en system werken met teams-

Siets Bakker – Analytisch en systemisch werken met teams

In deze aflevering van de podcast serie de Systemische teamcoach van Anne Jan de Witte vertelt Siets Bakker over haar ervaringen met systemisch werk in teams.

Verhalen uit de praktijk. Hoe laveer je tussen analytisch en systemisch werken met teams? Wat kan je doen om het eigenaarschap bij een team te houden? En hoe wordt een systemische vraag de interventie die alles anders maakt?

Meer luisteren uit deze serie: de systemische teamcoach


Note: Dit interview is opgenomen ten tijde van de Coronacrisis. Ondanks dat teambijeenkomsten momenteel moeilijk te organiseren zijn, blijft de inhoud van het interview volgens ons overeind. Misschien voor nu, misschien online en zeker voor later.

Producten bij dit artikel

Rake vragen
Siets Bakker
 24,95 Koop Rake vragen
Rake vragen
Siets Bakker
 21,95 Koop Rake vragen
Systemisch wijzer
Siets Bakker, Leanne Steeghs
 31,- Koop Systemisch wijzer

Verdieping

Podcast

Siets Bakker

Siets Bakker (1973) is een voorloper op het gebied van toegepast systemisch werk. Als organisatieadviseur begeleidde ze tientallen directies bij verandervraagstukken. Ze is opgeleid als begeleider van familie- en organisatieopstellingen, maar vindt het veel interessanter om vormen te vinden waarin systemische kennis in dagelijkse situaties kan worden toegepast. ‘Ze zeggen weleens dat ieder z’n eigen weg moet volgen. Maar die weg, die zie ik nooit. Ik ben gaan geloven dat er voor mij geen weg klaarligt. Als ik iets wil, moet ik eerst een weg maken. Dat is mijn ervaring tot dusver in mijn leven. Het maken van nieuwe wegen ben ik inmiddels heel erg leuk gaan vinden. Rake Vragen is een van die nieuwe wegen.’ Siets heeft zich ontwikkeld tot systemisch ondernemer. Siets begeleidt MT's/directies, management en stafafdelingen met hun verandervraagstukken, als sparring partner of procesbegeleider. Een tweede deel van haar advieswerk is het werken met Rake Vragen. Anderen leren hoe je dit soort vragen stelt en welk soort denken erachter zit. Met Rake Vragen komt ze samen met haar klanten snel in de laag waar langdurige verandering vandaan kan komen. Je werkt voorbij de symptomen omdat je werkt met de vragen die je naar de oorzaak brengen. Het is gelijk helder wat de volgende stappen zijn. Dit doet ze via maatwerk trainingen, presentaties, lezingen, workshops en open inschrijving programma's. Zowel online als op locatie.

Winkelwagen2
Opvoedopstellingen
-
+
De wijsheid is voortdurend onderweg
-
+